książka MYŚLOGRAFIA

Dostępność: brak towaru
Cena: 50,00 zł 50.00
ilość szt.

towar niedostępny

dodaj do przechowalni

Opis

 

MYŚLOGRAFIA, to książka praktyczna i teoretyczna zarazem, w proporcjach idealnych na początek przygody z myśleniem wizualnym (visual thinking).

Jeśli potrzebujesz wystartować z prostymi notatkami graficznymi, znajdziesz ćwiczenia w rozdziale ABC sketchnotki. 

Jeśli nie wiesz, jak zacząć naukę sketchnotingu, myślisz może, że inni potrafią a Ty nie. Wskazówki znajdziesz w rozdziale 4 proste kroki (do nauki wszystkiego).

Jeśli nie do końca jesteś przekonany, czy takie "pismo obrazkowe" działa. Zapraszam Cię do rozdziału Obraz i słowo. Z bardzo różnych stron opisano w nim znaczenie "śladu" na kartce papieru. Śladu, który nie jest tylko literą/słowem, ale też obrazem, prostym graficznym znakiem. Rozdział ten zawiera również zakodowane w QR kodach linki do dalszych studiów (materiały audio, wideo i teksty cytowanych autorów).

Zasoby osobistej wiedzy, to część, która wprowadzi Cię w temat wykorzystania myślenia wizualnego w procesie uczenia się.

Kolejny rozdział to Mapy Myśli, najbardziej znana forma notatki nielinearnej. Znana, ale wciąż jeszcze nie w pełni poznania i wykorzystywana. 

Metoda MYŚLOGRAFIA, to 4 proste kroki wg których możesz przygotować materiał do studiów własnych lub stworzyć scenariusze pracy z uczniami/studentami.

Webinary, to piętnastostronicowy, szczegółowy spis treści do nagrań dostępnych na YouTube.

Myśleć wizualnie, czyli JAK? - podsumowanie.

oraz Dodatek, to znane już ze strony agatabaj.pl "piguły" wiedzy do wycięcia i powielania: SKETCHNOTING w kilku krokach oraz Mapy Myśli w 10 krokach.

UWAGA: rozdział ABC sketchnotki miał swoją premierę w postaci eBooka: MYŚLOGRAFIA - ćwiczenia na start.

SPIS TREŚCI:

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoplo.pl, powered by Shoper.